O NAS

Embassy to jedna z największych i najnowocześniejszych agencji hostess i modelek. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Agencja Embassy zapewnia wielopoziomową, kompleksową i profesjonalną opiekę nad wydarzeniami. Zespół Embassy tworzą ludzie z pasją i ciekawością, stąd też agencja otwarta jest na nowe wyzwania. Gwarantujemy powodzenie i zawodowe podejście do proponowanego projektu. Dotychczas Agencja Embassy zapewniła przygotowanie wielu różnorodnych imprez nie tylko na skalę regionalną oraz ogólnopolską. Elegancja i klasa w kontaktach zawodowych to fundamentalne wartości naszych hostess, hostów, modelek, modeli oraz naszego personelu sprzedażowego.

Ludzie

Agencja Embassy to zespół pracowitych, inspirujących i pełnych pozytywnej energii ludzi. Stawiamy na rozwój swoich pracowników. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w ludzi to gwarancja zawodowego podejścia do projektów naszych Klientów, jak i ich zadowolenie z wykonanych usług.

Misja

Naszą misją jest budowanie wyjątkowych, satysfakcjonujących relacji z Klientami i pracownikami. Wierzymy w to, że tylko działania oparte na głębokim szacunku, zrozumieniu i radości z przebywania ze sobą, pozwalają na najwyższy poziom współpracy.

Dodatkowe usługi

Prowadzimy również szereg usług dodatkowych takich jak: wizaż, stylizacja, wynajem strojów. Zajmiemy się transportem, organizacją noclegów, doradzimy w kwestii przebiegu i organizacji każdej podjętej realizacji. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo oprawę taneczną eventów, wynajem konferansjerów, ankieterów i tłumaczy.

LICZBY PRZEMAWIAJĄ ZA NAMI

 

12

LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

15

KOORDYNATORÓW I TRENERÓW BIZNESU

1000

PONAD 1000 UDANYCH REALIZACJI

1500

DOŚWIADCZONYCH HOTESS, MODELEK I SPRZEDAWCÓW

Cały nasz zespół do Twojej dyspozycji

Nasz zespół

Life in Ela 2

Elżbieta Tumiłowicz-Spychała

managing director, founder

Amelia Koziara 2

Amelia Koziara

choreographer

Małgorzata-Jakubowska

Gosia Jakubowska

make-up artist 

Artur Frontczak

Artur Frontczak

graphic designer

Referencje

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów