Ogólnopolska Agencja Hostess Embassy to  jedna z największych i najnowocześniejszych agencji hostess działających na terenie kraju.

W sposób profesjonalny pomagamy firmom w tworzeniu korzystnego wizerunku, wzmacniamy promowane marki, wspieramy sprzedaż… i kochamy naszą robotę.

Działamy na rynku Polskim i zagranicznym od 2010 roku, mając ogromne portfolio zadowolonych klientów. Współpracujemy m.in. z IKEA przy promocji i sprzedaży programu lojalnościowego IKEA FAMILY, wspieramy największe agencje kreatywne, marketingowe i eventowe, produkujemy i tworzymy choreografie do pokazów mody,  realizujemy sesje zdjęciowe oraz długoterminowe kampanie i degustacje z udziałem hostess, promotorów, sprzedawczyń i sprzedawców. Nasz zespół wspiera ogólnoświatowe eventy związane z modą i fotografią. Zajmujemy się również pozyskiwaniem sponsorów do dużych wydarzeń kulturalnych i biznesowych oraz sprzedażą biletów na międzynarodowe festiwale o tematyce marketing i nowe media.

Nasza agencja współpracuje tylko z zaufanymi hostessami, hostami, modelkami, modelami oraz presonelem sprzedażowym, który wielokrotnie sprawdził się podczas realizowanych przez nas akcji. Jest to nasza duma i główny atut, świadczący o wysokiej jakości usług. Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem oraz negocjacji. Doskonale wiemy, że nie tylko aparycja naszego zespołu, ale również kompetencje twarde i miękkie świadczą o wysokiej jakości usług Agencji Hostess Embassy.

Gwarantujemy kompleksową obsługę podczas:

• promocji programów lojalnościowych oraz pozyskiwaniu nowych klientów
• eventów indoor i outdoor
• promocji sprzedażowych i samplingowych
• konferencji
• targów
• pokazów mody oraz sesji zdjęciowych
• kampanii marketingowych
• akcji z udziałem fordanserek

Świadczymy usługi outsourcingowe, działamy na terenie całej Polski, posiadając bazę sprawdzonych pracowników we wszystkich województwach. Zapraszamy do agencji hostess w Łodzi oraz agencji hostess w Warszawie.

Jak powstaliśmy?

 Zespół Embassy to nie tylko hostessy, promotorzy, modelki, modele i personel sprzedażowy. Naszym ogromnym atutem są supervisorzy, opiekunowie klientów, graficy oraz trenerzy biznesu.  Powstaliśmy dzięki pasji do eventów, marketingu i reklamy. Wiele lat pracowaliśmy w branży marketingowej i eventowej, dlatego doskonale znamy specyfikę rynku i mamy ogromne wymagania względem pracowitości, rzetelności, aparycji oraz zaangażowania całego personelu. Kochamy naszą robotę.

Ogólnopolska Agencja Hostess Embassy działa na terenie całego kraju w takich miastach jak Łódź, Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Poznań, Kielce, Szczecin, Kraków, Lublin.

 

Zapraszamy do współpracy – wystarczy określić specyfikę, termin i miejsce realizacji – my błyskawicznie zajmiemy się całością.