Agencja Hostess – oddział w Warszawie

Embassy to jedna z największych i najnowocześniejszych agencji hostess działających  na terenie Warszawy i  całego kraju. Prowadzą ją kreatywni ludzie z pasją i profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Embassy stawia na rozwój swoich pracowników. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w ludzi to gwarancja zawodowego podejścia do projektów naszych Klientów, jak i ich zadowolenie z wykonanych usług. Embassy to jedna z największych i najnowocześniejszych agencji hostess działających  na terenie Warszawy i  całego kraju. Prowadzą ją kreatywni ludzie z pasją i profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Embassy stawia na rozwój swoich pracowników. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w ludzi to gwarancja zawodowego podejścia do projektów naszych Klientów, jak i ich zadowolenie z wykonanych usług.

 

Obszar działania

Agencja Hostess Warszawa Embassy posiada bazę sprawdzonych pracowników z Warszawy, zapewniając kompleksową i profesjonalną opiekę nad wydarzeniem. Zespół Embassy to profesjonaliści z doświadczeniem i zacięciem marketingowym. To dynamiczny zespół sprawdzonych supervisorów, coachów i trenerów biznesu trafiajacy w sedno oczekiwań Klientów, dbający o:

  • wsparcie przy tworzeniu scenariuszy, logistyki promocji sprzedażowych, pokazów mody, kampanii marketingowych oraz samplingowych z udziałem hostess i hostów,
  • doradztwo oraz nadzór podczas każdej podjętej realizacji,
  • szereg usług uzupełniających: / transport / noclegi / multimedia / grafika / wizaż / dedykowane stroje dla hostess /

 

 

Agencja hostess Warszawa - pokaz

Warszawa

W dobie postępu technologicznego Agencja Embassy nie zapomina o rozmowie jako fundamentalnym czynniku budującym sprzedaż – uzupełnia technologię słowem, spojrzeniem, słuchaniem, byciem „face to face” z Klientem – w celu wykonania projektu na jak najwyższym poziomie.

 

Zobacz także naszą agencję hostess w Łodzi

 

Elżbieta Broda
account manager, founder
mobile:+48 797 127 775
e-mail: biuro@embassy.com.plelzbieta.broda@embassy.com.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

instagram-nowa-ikona-100