Agencja Hostess i Modelek w Łodzi

Embassy to jedna z największych i najnowocześniejszych agencji hostess i modelek. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. To jednak w Łodzi mamy swoją główną siedzibę.
Łódź jest miastem wyjątkowym. Jego industrialny klimat od dawna inspirował artystów i sprzyjał nowym, oryginalnym rozwiązaniom. Ogromnie cenimy nasze miasto oraz cieszymy się, że i my jesteśmy pod jego wpływem. To tu tworzymy, pracujemy i angażujemy się w nowe projekty, zatrudniając przy tym kreatywnych i pracowitych łodzian. Jesteśmy dumni z tego, że jako agencja eventowa współtworzymy wyjątkowy charakter Łodzi.

 

Agencja Hostess Łódź Embassy zapewnia wielopoziomową, kompleksową i profesjonalną opiekę nad wydarzeniami. Zespół Embassy tworzą ludzie z pasją i ciekawością, stąd też agencja otwarta jest na nowe wyzwania. Gwarantujemy powodzenie i zawodowe podejście do proponowanego projektu. Dotychczas Agencja Embassy zapewniła przygotowanie wielu różnorodnych imprez nie tylko na skalę regionalną, ale również na skalę ogólnopolską. Referencje. Elegancja i klasa w kontaktach zawodowych to fundamentalne wartości naszych hostess, hostów, modelek, modeli oraz naszego personelu sprzedażowego. Praca z nami to przyjemność!

 

Agencja Hostess i Modelek Łódź - Agencja Embassy

Nasza misja:
Agencja Embassy to zespół pracowitych, inspirujących i pełnych pozytywnej energii ludzi. Naszą misją jest budowanie wyjątkowych, satysfakcjonujących relacji z Klientami i pracownikami. Wierzymy w to, że tylko działania oparte na głębokim szacunku, zrozumieniu i radości z przebywania ze sobą, pozwalają na najwyższy poziom współpracy.

 

Zobacz także naszą agencję hostess w Warszawie

Elżbieta Broda
account manager, founder
mobile:+48 797 127 775
e-mail: biuro@embassy.com.pl, elzbieta.broda@embassy.com.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama
https://www.instagram.com/embassy_hostess_agency/